Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 24 nowe zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku, łącznie 1 436

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w poniedziałek rano o 24 nowych, potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie dolnośląskim. Pochodzą one m.in. z Wrocławia, Jeleniej Góry i Wałbrzycha.

© Materiały prasowe / PAP

Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Jeleniej Góry i Wałbrzycha oraz powiatów: bolesławieckiego, górowskiego, jeleniogórskiego, oławskiego, świdnickiego, trzebnickiego i wrocławskiego.

W sumie w województwie dolnośląskim liczba osób zakażonych koronawirusem to 1436.

W Legnicy i powiecie legnickim wykryto do tej pory po 11 przypadków zakażenia COVID-19.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.