Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 22 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w powiecie legnickim i Legnicy

Zakażenie koronawirusem w powiecie legnickim i Legnicy potwierdzono u 22 kolejnych osób – podało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia. Łącznie to już ponad 8,6 tys. zakażeń.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 11 osób z powiatu legnickiego i 11 osób z Legnicy – podało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 29 testów w powiecie legnickim i 42 w Legnicy. Kwarantanną objęte są 564 osoby z powiatu legnickiego oraz 856 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 119 osób z powiatu legnickiego i 5 559 osób z Legnicy, łącznie to 8 678 przypadków COVID-19.

W powiecie legnickim pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid-19 otrzymało 6 113 osób, a 1 745 osób zaszczepiono dwiema dawkami. Łącznie wykonano 7 858 szczepień.

Natomiast w Legnicy pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid-19 otrzymało 13 249 osób, a 4 900 osób zaszczepiono dwiema dawkami. Łącznie wykonano 18 149 szczepień.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.