Logo Legnica24h.pl
Reklama
DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 2 nowe zakażenia koronawirusem w regionie legnickim, zmarły 2 osoby

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u dalszych 2 osób z regionu legnickiego. Zmarły 2 osoby z COVID-19 – podało w środę Ministerstwo Zdrowia.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnej 1 osoby  z powiatu legnickiego i 1 z Legnicy – podało w środę Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 63 testy w powiecie legnickim i 150 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 101 osób z powiatu legnickiego oraz 188 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 537 osób z powiatu legnickiego i 6 206 osób z Legnicy, łącznie to 9 743 przypadki COVID-19.

Z powodu Covid-19 zmarły 2 kolejne osoby z Legnicy.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 21 376 szczepień. W pełni zaszczepiono 5 156 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 50 040 szczepień. W pełni zaszczepiono 14 164 osoby.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.