Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 15 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim; ponad 1,2 tys. osób na kwarantannie

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 15 osób w regionie legnickim – podało we wtorek Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 7 osób z powiatu legnickiego i 8 z Legnicy – podało we wtorek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 32 testy w powiecie legnickim i 48 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 290 osób z powiatu legnickiego oraz 923 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 642 osób z powiatu legnickiego i 6 518 osób z Legnicy, łącznie to 10 160 przypadków COVID-19.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 46 247 szczepień. W pełni zaszczepiono 20 181 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 96 699 szczepień. W pełni zaszczepiono 44 037 osób.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.