Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 12 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim, zmarły 2 osoby

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 12 osób w powiecie legnickim i Legnicy. Zmarły 2 osoby z COVID-19 – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 5 osób z powiatu legnickiego i 7 osób z Legnicy – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 73 testy w powiecie legnickim i 103 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 525 osób z powiatu legnickiego oraz 804 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 368 osób z powiatu legnickiego i 5 889 osób z Legnicy, łącznie to 9 257 przypadków COVID-19.

Z powodu Covid-19 zmarły 2 kolejne osoby - 1 z powiatu legnickiego i 1 z Legnicy.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 10 052 szczepienia. W pełni zaszczepiono 2 311 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 26 349 szczepień. W pełni zaszczepiono 6 209 osób.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.