Logo Legnica24h.pl
Reklama
Internetowy sklep z zabawkami. Zabawki na dzień chłopaka. Zabawki dla chłopca, dla dzieci, dla dziewczynki.
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Leadec
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 1 nowe zakażenie koronawirusem w regionie legnickim, zmarła 1 osoba

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnej 1 osoby z regionu legnickiego. Zmarła 1 osoba z COVID-19 – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnej 1 osoby z powiatu legnickiego – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 40 testów w powiecie legnickim i 83 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 78 osób z powiatu legnickiego oraz 179 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 539 osób z powiatu legnickiego i 6 215 osób z Legnicy, łącznie to 9 754 przypadki COVID-19.

Z powodu Covid-19 zmarła 1 kolejna osoba z Legnicy.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 25 526 szczepień. W pełni zaszczepiono 6 879 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 57 549 szczepień. W pełni zaszczepiono 19 519 osób.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.