Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa

MZ: 1 nowe zakażenie koronawirusem w Legnicy

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnej 1 osoby z Legnicy – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnej 1 osoby z Legnicy – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 69 testów w powiecie legnickim i 142 w Legnicy. Kwarantanną objęte są 63 osoby z powiatu legnickiego oraz 196 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 539 osób z powiatu legnickiego i 6 216 osób z Legnicy, łącznie to 9 755 przypadków COVID-19.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 25 696 szczepień. W pełni zaszczepiono 6 921 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 58 992 szczepienia. W pełni zaszczepiono 20 401 osób.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.