Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa

MPK pomoże dojechać mieszkańcom i gościom na Święto Legnicy

W ramach obchodów Święta Legnicy 2019 w dniach od 21 do 23 czerwca Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne tradycyjnie już uruchamia linie dodatkowe S1 i S2 w godzinach od 16.00 do godz. 24.00. Na wszystkich liniach obowiązują bilety MPK.

© Anna Cybulska

S1 na trasie: Złotoryjska/Ceglana - Złotoryjska - Skarbka - Witelona - Wrocławska - Żołnierzy II AWP - Rzeczypospolitej - Lotnisko i odwrotnie.

S2 na trasie: Iwaszkiewicza/Baczyńskiego - Piłsudskiego - Rzeczypospolitej - Lotnisko i odwrotnie.

Autobusy linii nr 5, 18 i N2 od godz. 16.00 do godz. 24.00 oraz linii nr 6 od 16.00 do 18.00 obsługiwać będą przystanki na Lotnisku (Lotnisko/Myrka i Lotnisko/Schumana).

Szczegółowe rozkłady jazdy dostępne na stronie internetowej MPK oraz na przystankach trasy przejazdu autobusów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.