Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Młodzi legniccy karatecy podbili Czechy. Teraz pora na Japonię

Młodzi zawodnicy Klubu Karate Kyokushin Legnica osiągnęli doskonałe wyniki w tegorocznej edycji międzynarodowej ligi karate kumite młodzieży i dzieci w Czechach. Junior Aleksander Krzywicki wygrał trzy z czterech rund i został mistrzem Czech.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Czeska liga składa się z czterech rund, każda odbywa się w innej miejscowości i jest organizowana przez inny klub. Pierwsza runda odbyła się w marcu w Pradze, w czerwcu młodych karateków gościły Frantiskove Laznie. W październiku zmagania odbyły się w Klatovie, a ostatnia rundę rozegrano 30 listopada 2019 r. w Sokolovie.

Wspaniałe starty zanotował na swoim koncie Aleksander Krzywicki. W jednej rundzie nie startował z powodu kolizji terminów (start w Białymstoku). W dwóch pierwszych rundach został także najlepszym technikiem zawodów.

Olek wystartował także w 9. Otwartych Mistrzostwach Republiki Czeskiej, gdzie odniósł pewne zwycięstwo. Krzywicki już 8 grudnia wystartuje w International Friendship Karate Championships w japońskiej Osace.

W Czechach wystartowali także Ania i Jan Jaroszyńscy. Ania w Sokolovie zdobyła pierwsze miejsce i ostatecznie zajęła w lidze miejsce trzecie. Jej brat Jan w Sokolovie był trzeci.

Klub Karate Kyokushin Legnica działa w strukturach I. K. O. Nakamura Branch Zakopane, prowadzonym przez shihana Włodzimierza Weselskiego.

Zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.