Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Młodzi bramkarze mogą się sprawdzić w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica

16 maja Akademia Piłkarska Miedzi Legnica organizuje dzień bramkarski, podczas którego młodzi zawodnicy z Dolnego Śląska będą mieli okazję zaprezentować się klubowym szkoleniowcom.

© Miedź Legnica

Termin zgłoszeń upływa 14 maja, udział w wydarzeniu może wziąć każdy młody golkiper. Dzień bramkarski rozpocznie się o godz. 8:30. Treningi i zajęcia z trenerami bramkarzy Akademii Miedzi Legnica potrwają praktycznie przez cały dzień. Koniec zaplanowano na godz. 16:30. W trakcie zajęć nie zabraknie także Aleksandra Ptaka, byłego znakomitego bramkarza oraz aktualnego trenera bramkarzy ekstraklasowej Miedzi Legnica.

Akademia Piłkarska Miedzi Legnica zaprasza bramkarzy z roczników:

- 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość tekstową ( Imię i Nazwisko, Rocznik, Klub) do jednej z poniższych osób:

Koordynator bramkarzy - Mateusz Gwizd (576 810 650)

Trener bramkarzy - Paweł Mucha (509 706 129)

Trener bramkarzy - Rafał Fościak (533 015 597).

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.