Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Mł. asp. Artur Koszycarz - najpopularniejszy dzielnicowy powiatu legnickiego

Zakończyło się już głosowanie na Najpopularniejszego Dzielnicowego w etapie pierwszym. W powiecie legnickim Najlepszym Dzielnicowym okazał się być mł. asp. Artur Koszycarz z Rewiru I Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Mł.asp. Artur Koszycarz Fot. KMP Legnica © KMP Legnica

I etap plebiscyt na Najpopularniejszego Dzielnicowego Dolnego Śląska trwał od 15 grudnia 2017 r. do 8 stycznia br. Na portalach internetowych dwóch dolnośląskich redakcji (Słowo Polskie Gazeta Wrocławska, TV Echo 24) prezentowani byli dzielnicowi z 26 miast i powiatu dolnego śląska. Można było na nich głosować za pomocą SMS-ów. Z powiatu legnickiego Najpopularniejszym Dzielnicowym okazał się być mł. asp. Artur Koszycarz z Rewiru I Dzielnicowym Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, na którego oddano 362 głosy.

II etap głosowania wojewódzkiego już się rozpoczął. Do II etapu plebiscytu każdy finalista przeszedł ze swoją liczbą głosów. Zachowuje również swój kod do głosowania DDR.226.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ewa
ewa10 stycznia o 09:46
Dzielnicowy z podejściem zajęcia o terroryzmie najlepsze Brawo
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.