Logo Legnica24h.pl
Reklama
DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Koparka Jawor - roboty budowlane

Mistrzowie sportu Zagłębia Miedziowego 2019

Legnicki karateka Patryk Papros oraz trener Górnika Polkowice Enkeleid Dobi zwyciężyli w Plebiscycie Sportowym Zagłębia Miedziowego w kategoriach najpopularniejszy zawodnik i trener.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Najlepszą imprezą sportową roku został wybrany Bieg Cysterski w Krotoszycach. Natomiast w kategorii najlepszy zawodnik i trener niższych lig wygrali - Karol Gracz oraz Przemysław Cielewicz, obaj z Górnika Lubin.

Na liście nominowanych znalazło się 50 sportowców, 19 trenerów oraz 20 imprez. Najbardziej zacięta na finiszu była walka „bratobójcza” w kategorii najpopularniejszy trener. Co ciekawe, doszło do remisu. Trener taekwon-do Karol Forgiel (szkoleniowiec klubu Złotoryja-Jawor) zremisował ze swoim byłym szkoleniowcem Łukaszem Stawarzem (opiekun legnickiego klubu). Obaj zajęli ex aequo trzecie miejsce.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas Balu Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego, który odbędzie się 7 lutego 2020 roku w hotelu Qubus w Legnicy.

Organizatorami są: Urząd Miasta Legnicy, Portal e-legnickie.pl, Legnickie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy. Partnerem jest hotel Qubus w Legnicy. Patronat nad wydarzeniem objęli prezydent Tadeusz Krzakowski i KGHM Polska Miedź S.A.

NAJPOPULARNIEJSZY ZAWODNIK

 1. Patryk Papros (Legnica, karate)
 2. Wioletta Hanisch (Legnica, taekwon-do)
 3. Nikola Kozłowska (Legnica, karate)
 4. Mieszko Fortuński (Lubin, bilard)
 5. Artur Trubicki (Ścinawa, karate)

NAJPOPULARNIEJSZY TRENER

 1. Enkeleid Dobi (Polkowice, piłka nożna)
 2. Kamila Dymidziuk (Legnica, karate)
 3. Karol Forgiel (Jawor-Złotoryja, taekwon-do)
  Łukasz Stawarz (Legnica, taekwon-do)

NAJLEPSZA IMPREZA SPORTOWA

 1. Bieg Cysterski w Krotoszycach

NAJPOPULARNIEJSZY ZAWODNIK PIŁKARSKICH NIŻSZYCH LIG

 • Karol Gracz (Górnik Lubin)

NAJPOPULARNIEJSZY TRENER PIŁKARSKICH NIŻSZYCH LIG

 • Przemysław Cielewicz (Górnik Lubin)
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.