Logo Legnica24h.pl
Reklama

Mistrzostwa Legnicy w Nordic Walking

150 zawodniczek i zawodników wyszło w niedzielę (7 kwietnia) z kijkami po Mistrzostwo Legnicy w Nordic Walking. Najszybciej malowniczą trasę o długości 6200 metrów w parku Miejskim pokonali Renata Jędrasiak z Lubina oraz Piotr Siwak z Polkowic.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Agnieszka Konaszczuk była najszybszą legniczanką, a legniczaninem - Jan Mikołajczak.

W mistrzostwach rywalizowali kijkarze z: Polkowic, Lubina, Złotoryi, Przemkowa, Ścinawy, Wałbrzycha, Wrocławia, Nowej Rudy, Ludwikowic Kłodzkich, Legnickiego Pola, Jeleniej Góry, Zgorzelca, Masłowa oraz Legnicy.

Szczególne uznanie należy się ludziom niepełnosprawnym, którzy przeszli jedną pętlę trasy – 1550 m. Mistrzostwa po raz kolejny profesjonalnie zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.