Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Mirosław Karcz potrzebuje pomocy

Rodzice uczniów Zespołu Szkół Integracyjnych zwracają się z apelem o pomoc w zbiórce środków finansowych dla Mirosława Karcza – nauczyciela języka polskiego w tej legnickiej szkole, który zmaga się z ciężką chorobą nowotworową.

- Pan Karcz to ceniony, lubiany i poważany nauczyciel, autor wydanej niedawno książki, legniczanin - mówi jeden z rodziców.

Od półtora roku toczy walkę z chorobą nowotworową, która obecnie nie pozwala mu pracować z dziećmi i młodzieżą. Aby wrócić do zdrowia i do pracy niezbędne jest zebranie ok. 12 tys. zł, potrzebnych na sfinansowanie profesjonalnej fizjoterapii i rehabilitacji oraz na zakup środków farmakologicznych.

Nie jest to mała kwota, dlatego też uruchomiono specjalną zbiórkę na portalu Fundacji Onkologicznej ALIVIA, dostępną pod tym adresem https://skarbonka.alivia.org.pl/miroslaw-karcz 

- 7 stycznia 2018 r. w hali przy SP 20 na ul. Wierzyńskiego odbędzie się impreza charytatywna, z której środki zostaną przeznaczone na pomoc w leczeniu naszego nauczyciela, Mirosława Karcza – zachęca pani Małgorzata Bajon-Moi.

– Przyłączcie się do nas, przynosząc przedmioty, które będą mogły być zlicytowane - dodaje. 

Apele o pomoc w zbiórce pieniędzy udostępniane są na facebooku przez wielu legniczan, uczniów, nauczycieli, ludzi, którym los Mirosława Karcza nie jest obojętny. W walce z rakiem liczy się czas i każda złotówka, dlatego też portal Legnica.eu przyłącza się do apelu szkolnej społeczności i przyjaciół Mirka. 

Nasza wspólna pomoc zwiększy szanse na szybką i skuteczną rehabilitację, leczenie i powrót do zdrowia człowieka, który wnosi piękny wkład w życie naszego miasta. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.