Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Minister za wybitne osiągnięcia nagrodził legnickich sportowców

Pięcioro reprezentantów Legnickiego Klubu Taekwon-do zostało wyróżnionych przez Ministra Sportu i Turystki Witolda Bańkę za sukcesy na arenie międzynarodowej.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Dyplomy i nagrody otrzymali szkoleniowcy: Marzanna Stawarz i Łukasz Stawarz oraz zawodnicy: Magdalena Kisiel, Wioletta Hanisch i Maciej Żuk.

Warto przypomnieć, że zawodnicy LKT Legnica w 2018 roku wywalczyli łącznie 26 medali w trzech najważniejszych międzynarodowych imprezach, w tym aż 8 podczas kwietniowych Mistrzostw Europy w Mariborze. W Słowenii życiowy sukces osiągnął Maciej Żuk, który z tytułem Mistrza Europy wagi średniej wybrany został najlepszym zawodnikiem mistrzostw. Pozostałe 18 krążków to dorobek z pucharów Świata i Europy.

Nagrody i dyplomy to nie jedyne wyróżnienia dla zawodników z Legnicy. Roczne stypendia finansowane z Ministerstwa Sportu i Turystyki otrzymali dodatkowo Magdalena Kisiel i Maciej Żuk. Wraz z Wiolettą Hanisch są oni również stypendystami prezydenta Legnicy.

Wszystkie tegoroczne starty i sukcesy zawodników Legnickiego Klubu Taekwon-do były możliwe dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta Legnicy i Fundacji KGHM Polska Miedź.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.