Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Mikołajki z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica

Wzorem lat poprzednich kibice z legnickiego ośrodka Kibice Razem po raz 8 z rzędu startują z akcją Zielono-niebiesko-czerwony Mikołaj.

© Materia??y prasowe / KIBICE RAZEM Mied?? Legnica

"Pobudka Zielono-Niebiesko-Czerwoni Mikołaje. Ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica po raz 8 z rzędu potrzebuje waszego wsparcia w sprawie organizacji Mikołajkowych paczek dla naszych młodych kibiców m.in. z legnickiego Zakaczawia. Tak jak co roku tak i tym razem zbieramy gotowe PACZKI ŚWIĄTECZNE, SPRZĘT SPORTOWY, GRY, ZABAWKI, SŁODYCZE, a wszystko to dla dzieci, które to na co dzień uczestniczą w życiu naszego ośrodka" - komentuje główny koordynator projektu Kibice Razem Bartłomiej Żygadło.

"Jesteśmy przekonani, że i tym razem nas nie zawiedziecie i pokażecie, że tak jak w latach poprzednich można na was liczyć. Pamiętajcie pomagając nam pomagacie najbardziej potrzebującym dzieciakom z regionu. Bądźcie z nami i pomóżcie nam po raz kolejny sprawić, aby na buźkach naszych dzieciaków pojawił się uśmiech. Bądźcie RAZEM z nami Mikołajami" - dodaje.

Do pomocy zachęcamy osoby prywatne jak i firmy, zakłady pracy. Można np. zorganizować zbiórkę słodyczy na terenie swojej pracy. Do tej pory do akcji włączyły się min. klub Fitness Piekary, czy choćby jeden z zakładów z Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jeżeli chcielibyście dołączyć odezwijcie się do koordynatora akcji.

"Pamiętajcie, że RAZEM możemy wszystko. HEJ MIEDŹ" - komentuje Bartłomiej Żygadło.

Kontakt – Bartłomiej Żygadło – główny koordynator projektu Kibice Razem Miedź Legnica

  • tel. 731-594-666
  • e-mail: legnica@kibice-razem.pl
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.