Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Mikołajki z LCK - Zima Stwora Głodomora

LCK zaprasza na familijny koncert mikołajkowy do Akademii Rycerskiej - Głodomory wraz z dziećmi wyruszą w podróż, aby dowiedzieć się skąd bierze się zima, jak się powinno zdrowo spędzać święta oraz gdzie podział się Święty Mikołaj.

© Materiały prasowe / LCK

Pośród znanych i lubianych postaci, pojawią się między innymi nowi bohaterowie z Krainy Lodu, zabawne leśne skrzaty, a także sama Pani Zima oraz długo wyczekiwany Święty Mikołaj.

Głodomory oprócz interaktywnej zabawy z dziećmi, zawsze chcą je czegoś nauczyć. Dzieci dowiedzą się, że nawet najdroższe prezenty nie są w stanie zastąpić rodzinnego ciepła i radości dzielenia się z innymi.

Podczas koncertu usłyszymy między innymi tradycyjne polskie kolędy. Poznamy także zimowe hity i piosenki znane zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Zabrzmią największe przeboje w klimatach świąteczno - zimowych, śpiewanych na żywo. przez grupę wokalną 4MATION: nie zabraknie takich przebojów jak: Zima lubi dzieci, Pada Śnieg, czy Ding-dong.

Spektakl powstał przy współpracy Konrada KONY Czarkowskiego (lalkarza, finalisty Mam Talent i półfinalisty Britain′s Got Talent, twórcy lalek do programów dla dzieci, musicalu Avenue Q, a także filmu Planeta Singli) oraz istniejącej od ponad dziesięciu lat grupy 4MATION, której wokaliści są finalistami miedzy innymi programu Szansa na Sukces oraz wielu festiwali i przeglądów muzycznych.

Bilety dostępne w Galerii Satyrykon oraz w serwisie eBilet.pl: https://sklep.ebilet.pl/294985775592767494

20 zł - opiekun
25 zł - dziecko
40 zł - karnet (opiekun + dziecko)

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.