Logo Legnica24h.pl
Reklama

Mikołaje dziś nie próżnowali. Wpadli do domu dziecka, byli na ulicach

Święty Mikołaj zawitał dziś (6 grudnia) do legnickich placówek opiekuńczo-wychowawczych. Na ulice wyszli też „Niebiescy Mikołaje”, którzy rozdawali słodycze.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Mikołaje z workami prezentów przybyli do Pogotowia Opiekuńczego przy ul. Wojska Polskiego, Zespołu Placówek Specjalnych przy ul. Piechoty, Domu Dziecka przy ul. Wandy, Rodzinnego Domu Dziecka przy ul. Heweliusza, Centrum Opiekuńczo-Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety przy ul. Słubickiej i Domu Samotnej Matki z Dziećmi przy ul. Przemysłowej.

W tym dniu w mieście pojawili się także „Niebiescy Mikołaje” – czyli strażnicy miejscy i policjanci. Częstowali dzieci i młodzież słodyczami. W sumie na akcję mikołajkową miasto przeznaczyło około 10 tys. zł. Pieniądze pochodziły z opłat za wydane zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.