Logo Legnica24h.pl
Reklama

Miejski rzecznik konsumentów doradzi mieszkańcom powiatu

Miejski rzecznik konsumentów w Legnicy, Tomasz Strojek, zaprasza mieszkańców powiatu legnickiego do korzystania z bezpłatnych porad prawnych w zakresie ochrony konsumenckiej.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Oto harmonogram spotkań w sąsiednich gminach i miastach:

  1. Gmina Legnickie Pole - 8 lutego 2019 r. w godzinach 12.00-14.00, w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, plac Henryka Pobożnego 6.
  2. Gmina Ruja - 11 lutego 2019 r. w godzinach 12.00-14.00, w siedzibie Urzędu Gminy Ruja 23.
  3. Miasto Chojnów - 18 lutego 2019 r. w godzinach 12.00-14.00, w Domu Schrama, ul. Rynek 20.
  4. Gmina Chojnów 25 lutego 2019 r. w godzinach 12.00-14.00, w siedzibie Urzędu Gminy Chojnów, ul. Fabryczna 1.

Na spotkania z rzecznikiem konsumentów warto zabrać ze sobą wszystkie istotne w sprawie dokumenty, np. paragon, fakturę, zamówienie, umowę, regulamin, złożone reklamacje, prowadzoną z przedsiębiorcą korespondencję, a jeśli to możliwe, także przedmiot, o który toczy się spór.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.