Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Miedź zaprasza do wzięcia udziału w Akademii Klasy Ekstra

19 maja w Legnicy po raz pierwszy odbędzie się Akademia Klasy Ekstra. We wszystkich miastach drużyn grających w LOTTO Ekstraklasie obędą się turnieje dla dzieci organizowane przez Fundację Ekstraklasy oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

© Miedź Legnica

Legnicka edycja turnieju odbędzie się 19 maja na obiekcie przy ul. Hetmańskiej. Głównym celem Akademii Klasy Ekstra jest promowanie piłki nożnej wśród najmłodszych, a przede wszystkim zachęcanie dzieci i młodzieży do trenowania w akademiach klubów LOTTO Ekstraklasy.

Na każdym z turniejów obecni będą trenerzy akademii danego klubu, którzy obserwują zmagania i wyłapują największe talenty. W tym roku turnieje przeznaczone będą dla dzieci urodzonych w rocznikach grających w drużynach U-9 i U-11. Dla najmłodszych przewidziano także konkursy sprawnościowe.

Miedź zaprasza zespoły U-9 oraz U-11 do zapisów i kontaktu w sprawie turnieju. Informacji udzieli Maciej Łaba, kierownik Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Zapisy drużyn z poszczególnych roczników przyjmują wyselekcjonowani trenerzy Akademii Miedzi.

 

MACIEJ ŁABA

Mail: maciej.laba@miedzlegnia.eu – z dopiskiem Akademia Klasy Ekstra.

 

DRUŻYNY U-9:

krzysztof.skrzypek@miedzlegnica.eu

DRUŻYNY U-11:

pawel.dziakowicz@miedzlegnica.eu

wiktor.czepulkowski@miedzlegnica.eu

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.