Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Miedź remisuje z Rakowem. Trener Nowak podsumowuje przygotowania

Na tydzień przed startem historycznego dla Miedzi sezonu LOTTO Ekstraklasy legniczanie zremisowali 1:1 w zamkniętym sparingu z Rakowem Częstochowa.

© dolny-slask24h.pl

Trener Dominik Nowak nie zamierzał ułatwiać pracy sztabowi szkoleniowemu rywali, więc nie znamy nie tylko meczowego składu, ale też strzelca bramki dla zielono-niebiesko-czerwonych. Wiemy jedynie, że Miedź w pierwszej połowie objęła prowadzenie, a Raków wyrównał po przerwie. Nieco więcej na temat przygotowań szkoleniowiec drużyny ze Stadionu im. Orła Białego powiedział klubowej Miedź TV.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.