Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Miedź podpisała kontrakt z Rafałem Adamskim

17-letni napastnik Rafał Adamski podpisał dziś pierwszy w swoim życiu profesjonalny kontrakt piłkarski. Zawodnik Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica dołączył do drużyny Dominika Nowaka i będzie zawodnikiem Miedzi przez najbliższe trzy lata.

© Materiały prasowe / Miedź Legnica

Rafał Adamski to 17-letni zawodnik Akademii Miedzi, który w półtora roku zapewnił sobie profesjonalny kontrakt piłkarski w ekstraklasowej Miedzi Legnica. Adamski trafił do legnickiej Akademii półtora roku temu z Dzierżoniowa. Zawodnik szybko pokazał się z dobrej strony i zadebiutował w barwach legnickiego klubu. Początkowo był zawodnikiem drużyn juniorskich, z których szybko trafił do Miedzi II Legnica, gdzie w swoim debiucie zdobył gola w meczu ze Stilonem Gorzów. Adamski prezentował się na tyle dobrze, że uwagę na 17-latka zwrócił Dominik Nowak. Trener ekstraklasowej Miedzi dołączył zawodnika do treningów z pierwszym zespołem.

Na pewno podoba mi się w nim jego odwaga. Jest na treningach widoczny. Fizycznie będzie musiał jeszcze pracować, natomiast liczymy na jego szybki i dobry rozwój. Jest to ciekawy chłopak. Ma dobre umiejętności czysto piłkarskie. Na pewno ma spore umiejętności techniczne, jest dobrze wyszkolony. W połączeniu z jego odwagą daje to dość ciekawy materiał na piłkarza – mówi trener Dominik Nowak.

Kontrakt Rafała Adamskiego z Miedzią Legnica będzie obowiązywał przez najbliższe 3 lata.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.