Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa
Collegium Witelona

Miedź Legnica ma nowego rzecznika prasowego

W Miedzi Legnica doszło do zmiany rzecznika prasowego. Tomasza Brusiło zastąpił Paweł Sasiela.

© Materia??y prasowe / Mied?? Legnica / B. Hamanowicz

O zmianie rzecznika prasowego poinformował we wtorek na Twitterze Tomasz Brusiło, członek zarządu legnickiego klubu. "Od rundy wiosennej obecnego sezonu 1 Ligi obowiązki rzecznika prasowego Miedzi Legnica przejął Paweł Sasiela, który przygotowywał się do tej roli od kilku miesięcy" - napisał.

Paweł Sasiela ma niespełna 30 lat. Jest doświadczonym dziennikarzem, w przeszłości był m.in. redaktorem naczelnym jaworskiego tygodnika "Wiadomości24" oraz kilku lokalnych i regionalnych serwisów informacyjnych. Prowadził m.in. dolnyslask24h.pl, legnica24h.pl oraz jawor24h.pl. Z Miedzią Legnica związany jest od blisko 3 lat. Do tej pory w klubie był specjalistą ds. marketingu i PR.

Naszemu redakcyjnemu koledze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na drodze zawodowej!

Obecnie drużyna seniorów Miedzi Legnica występuje w 1 lidze, a ponadto w klubie szkoli się młodzież w zespołach skupionych w Akademii Piłkarskiej Miedzi.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.