Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Miedź jeszcze nie wie z kim zagra

Choć dzisiaj na PGE Narodowym odbywa się losowanie Pucharu Polski, podopieczni Dominika Nowaka na rywala w 1/16 finału Pucharu Polski poczekać muszą do jutra.

Fot. dolny-slask24h.pl © dolny-slask24h.pl

Legniczanie wylosowali bowiem zwycięzcę z pary Warta Sieradz - Sandecja Nowy Sącz. Mecz trzecioligowca z beniaminkiem ekstraklasy odbędzie się jutro. W przypadku zwycięstwa Warty Miedź zagra na wyjeździe. Jeśli lepsza okaże się Sandecja, zielono-niebiesko-czerwoni podejmą przedstawiciela LOTTO Ekstraklasy na własnym boisku. 

Mecze 1/16 finału Pucharu Polski zaplanowano na 9 sierpnia. W ostatniej kolejce minionego sezonu Nice 1 Ligi Miedź wygrała na własnym boisku z Sandecją 2:0. W Nowym Sączu 1:0 zwyciężyli gospodarze.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.