Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Miasto współpracuje z organizacjami pozarządowymi. Zaproponuj pomysły na 2021 rok

Od 14 września do 12 października 2020 r. potrwają konsultacje społeczne Programu współpracy gminy Legnicy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2021.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Posłużą one określeniu zasad tej współpracy z uwzględnieniem obszarów priorytetowych, które miasto zamierza na różne sposoby wspierać w roku przyszłym.

Zachęcamy do udziału w konsultacjach. Dają one wszystkim podmiotom, planującym działania na przyszły rok, okazję do zapoznania się z programem oraz wyrażenia własnych uwag i sugestii, co do ostatecznego kształtu przyjętych rozwiązań. Służą więc poprawie jakości procesu podejmowania decyzji przez władze samorządowe, które uwzględnią zróżnicowane potrzeby mieszkańców, grup, środowisk i instytucji społeczeństwa obywatelskiego, działających na rzecz sektora pozarządowego w naszym mieście.

Projekt dokumentu zamieszczony został w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronach internetowych legnica.eu, konsultacje.legnica.eu, oto.legnica.eu.

Uwagi do Programu można zgłaszać do 12 października 2020 r. w formie pisemnej w sekretariacie wydziału oświaty, kultury i sportu Urzędu Miasta Legnicy (pl. Słowiański 7, I p.) lub drogą elektroniczną na stronie konsultacje.legnica.eu za pomocą „okna dialogowego”, umożliwiającego zgłaszanie opinii i sugestii, a także poprzez zgłaszanie uwag mailowo na adres oks@legnica.eu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy ponadto do udziału w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 29 września 2020 r. o godz. 14.00 w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.