Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Miasto sprzedaje kolejną działkę na byłym lotnisku

Prezydent Legnicy ogłosił przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej przy ul. Roberta Schumana, o powierzchni 17,1413 ha. Cena wywoławcza wynosi 17 mln zł + VAT.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Przetarg odbędzie się 19 grudnia o godz. 12.00 w Urzędzie Miasta.

Ta niezabudowana nieruchomość, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu byłego lotniska i terenów przyległych, przeznaczona jest do działalności produkcyjnej, usługowej. Mogą tam funkcjonować składy i magazyny, transport oraz infrastruktura techniczna.

Nieruchomość, ze względu na dużą powierzchnię, stwarza dogodne warunki do zabudowy. Dojazd odbywa się utwardzonymi drogami publicznymi (gminnymi) o nawierzchni betonowej. Wszystkie niezbędne media znajdują się w odległości kilkuset metrów.

Przetarg odbędzie się 19.12.2019 r. o godz. 12.00 w Urzędzie Miasta Legnicy, pl. Słowiański 8, pokój nr 201. Zainteresowani muszą wpłacać wadium do 16.12.2019 r. na konto I O/Legnica 20124014731111000025212109. Wadium wynosi 1,7 mln zł (10 proc. ceny wywoławczej).

Uczestnicy przetargu muszą posiadać: dokument tożsamości oraz potwierdzenie wniesienia wadium, osoby posiadające wpis do Krajowego Rejestru Sądowego - kserokopię aktualnego odpisu z KRS, ewentualnie zaświadczenie o rejestracji działalności gospodarczej. Jeżeli osoba, która nabyła przedmiot przetargu uchyli się od podpisania umowy notarialnej, traci prawo do wpłaconego wadium i przedmiotu przetargu.

Cena nieruchomości sprzedawanej podlega zapłacie jednorazowo, nie później niż do dnia zawarcia umowy przenoszącej własność.

Szczegółowych informacji na temat nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami tel.7672-12-302, pokój 315 III p. oraz warunków przetargu 7672-12-301, pokój 313 III p. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania lub unieważnienia przetargu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.