Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Łukasz Ganowicz: Jeden punkt jest sprawiedliwy

W sobotę Miedź II Legnica podzieliła się punktami z Ruchem Zdzieszowice, zaś w środę trzecioligowców czeka kolejna seria gier. Szkoleniowiec Ruchu po występie w Legnicy mógł być zadowolony z przeprowadzonych zmian.

© Paweł Sasiela

- Dzisiaj w perspektywie środowego meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry, a mając za sobą w środę pucharowe 120 minut z MKS-em Kluczbork, musiałem trochę przetasować. Miałem więc bardzo mocną ławkę rezerwowych. Weszli chłopcy, pomogli drużynie wyciągając wynik i mamy punkt. Po pierwszej połowie jest niedosyt, bo myślę, że byliśmy w pierwszej odsłonie drużyną lepiej grającą, bardziej ofensywnie i zabrakło nam drugiej bramki. W drugą połowę weszliśmy troszkę niemrawo, tracąc dwie bramki w pięć minut i po ładnych akcjach Miedzi zrobiło się 3:1. Byliśmy już w bardzo ciężkiej sytuacji i na chłodno myślę, że ten jeden punkt z przebiegu meczu jest sprawiedliwy - oceniał spotkanie Łukasz Ganowicz, trener Ruchu Zdzieszowice.

Goście choć odczuwali pewien niedosyt mogli być zadowoleni z końcowego wyniku. Zwłaszcza patrząc na przebieg spotkania.

- Jak się remisuje na wyjeździe, a wygrywa u siebie, to jest się zawsze w czubie i można liczyć się nawet w walce o pierwszą trójkę. Mamy punkt z wyjazdu, a przegraliśmy ostatnio z drużyną z Lubina, która była bardzo mocna. Jako trenerzy zespołów przyjeżdżających na rezerwy drużyn ekstraklasowych, nigdy nie wiemy czego się spodziewać. Z jednej strony jest bardzo dużo ambitnej młodzieży, która chce zaistnieć i wejść do pierwszej drużyny, a z drugiej strony jak wchodzą zawodnicy z ekstraklasy to jest jakość i tylko kwestia dyspozycji. Zawsze to jest trudny, nieobliczalny rywal - dodawał szkoleniowiec Ruchu.

Zespół ze Zdzieszowic w minionym sezonie zawiódł oczekiwania swoich sympatyków. Teraz może być inaczej.

- Mam mocną drużynę i jestem tego świadomy, ale na razie ten dorobek punktowy jest skromny, bo to tylko 5 punktów po 4 meczach. Mógł być zdecydowanie lepszy. Pracujemy i gramy o jak największą liczbę punktów. Nie ma jakiś konkretnych celów. Myślę, że zimą same się nakreślą ze względu na zdobycz punktową. Jak będziemy mieli tych punktów dużo, to można będzie pomyśleć o granie o coś więcej, a jeśli będziemy mieli ich mniej, to cel sam się nakreśli. Nie zapominajmy, że z naszej ligi może spaść nawet 6-7 zespołów, bo tabela  drugiej ligi może się tak ułożyć. Każdy punkt może być na wagę złota - kończył Łukasz Ganowicz.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama

Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 12

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 13

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 14

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 15
Popularne tagi
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.