Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Lubisz Nordic Walking? Chodź z kijami

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy wznawia cotygodniowe, cykliczne spotkania kijkarzy Nordic Walking. We wrześniu odbywać się będą w każdy wtorek - 5, 12, 19 i 26 o godzinie 17.00. Punkt zbiórki – boiska lekkoatletyczne w parku Miejskim.

Fot. UM Legnica © um Legnica

Organizatorzy zachęcają jednocześnie do udziału w Mistrzostwach Europy i Pucharze Europy Nordic Walking 2017, które zorganizowane zostaną w Legnicy 30 września br. przez Polską Federację Nordic Walking. OSiR chce stworzyć reprezentację Legnicy, która swoim udziałem zostawi trwały ślad na mapie europejskich marszów NW. Udział w całym programie jest bezpłatny.

Fenomen Nordic Walking tkwi w prostocie, a nauka techniki oparta jest na angażowaniu naturalnych zachowań każdego z nas, poprawiając naszą witalność, kondycję i samopoczucie.

Zapisy w siedzibie OSiR, tel. 76 723 38 01, e mail: ci@osir.legnica.eu lub we wtorki przed treningiem.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.