Logo Legnica24h.pl
Reklama

LPGK zajmie się utrzymaniem oznakowania pionowego w mieście

Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej z ofertą ok. 999 tys. zł wygrało przetarg na bieżące utrzymanie oznakowania pionowego w 2019 r.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Podstawowy zakres prac obejmuje: wymianę zniszczonych i nienormatywnych znaków drogowych, poręczy i barier ochronnych oraz odnawianie słupków, usuwanie naklejek. A także montaż znaków drogowych, usuwanie chwastów i konserwację konstrukcji bramowych znaków.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.