Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

LPGK zadba o czystość na mostach

Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej wygrało przetarg na utrzymanie czystości na mostach, kładkach dla pieszych i przejściach podziemnych w roku 2018.

Fot. UM Legnica © UM Legnica/ materiał prasowy

LPGK ma za zadanie m.in.: sprzątanie tych obiektów, także w ich obrębie, koszenie trawy, usuwanie liści, na bieżąco likwidowanie graffiti. W okresie zimowym - posypywania piaskiem ciągów pieszych. Koszt to około 148 tys. zł. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.