Logo Legnica24h.pl
Reklama
hurtownia zabawek oraz artykułów szkolnych i biurowych
Collegium Witelona

Lotny Festiwal Piwa w Legnicy

Gratka dla miłośników złotego trunku. Legnicki Lotny Festiwal Piwa po raz czwarty zagości na 3 dni na Legnickim Rynku.

© Materia??y prasowe

Tę wyjątkową imprezę tworzą młodzi ludzie z pasją, którzy mają na celu pomóc właścicielom małych rzemieślniczych browarów w promocji ich trunków. Festiwal to okazja, by zaprezentowali swoje wyroby oraz podzielili się historią swoich produktów, a niekiedy nawet tajemnicą piwowarstwa.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również dobrego jedzenia. Na wydarzeniu zagoszczą food trucki z jedzeniem z całego świata.

Jeśli ciekawi Was produkcja piwa, składniki, które są do niej wykorzystywane i wszelkie inne piwne tajemnice, eksperci na pewno chętnie odpowiedzą na Wasze pytania.

Partnerem festiwalu jest Browar Za Miastem. Jego nietuzinkowe etykiety przyciągają wzrok, a z nazwami piw każdy może się utożsamić. Na festiwalu będziecie mieć okazję spróbować Piwa Festiwalowego – Dobrze jest White Ipa z Herbatą Sencha, które kupicie w browarze na stoisku.  

Jednym z celów festiwalu jest stworzenie mieszkańcom miast możliwości odpoczynku, relaksu i wspólnej zabawy.

Impreza jest zorganizowana przez firmę Craft Event oraz członków Piwnego Klubu.

Po więcej informacji zapraszamy na: https://fb.me/e/1qQm0yIZQ

Gdzie: Rynek w Legnicy
Kiedy: od 24 do 26 czerwca
Godziny otwarcia:

  • Piątek - 15:00 - 22:00
  • Sobota – 12:00-22:00
  • Niedziela – 12:00-20:00

Zapraszamy!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Popularne tagi
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.