Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Letnia przygoda edukacyjna dzieci z Golanki Górnej

Dzieci z Golanki Górnej wzięły udział w kolejnym wyjeździe w ramach realizowania projektu „Letnia przygoda edukacyjna”. Projekt napisany i realizowany przez pracownika WOK Golanka panią Martę Forgiel.

© Materiały prasowe / Marta Forgiel

Tym razem mali mieszkańcy Golanki wybrali się na wycieczkę do Borówek, gdzie wzięły udział w warsztatach zielarskich oraz kulinarnych. własnoręcznie zrobiły pierożki litewskie, a następnie zjadły je ze smakiem, wykonali olejki do kąpieli i sami stworzyli woreczki zapachowe (głównie z przeznaczeniem na prezenty dla najbliższych).

Dzieci uczestniczyły również w spacerze po pobliskim rezerwacie przyrody wraz z Panią Ewą Smutyło, która pokazała wszystkim uczestnikom niezwykłe miejsca. Pani Smutyło przeprowadziła również warsztaty ekologiczne, które odbyły się w świetlicy wiejskiej w Golance Górnej. Odbyła się pogadanka o przyrodzie, a dzieci własnoręcznie uszyły zwierzaki z materiału.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.