Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Legniczanin ruszył w drogę pomimo sądowego zakazu

Kolejny kierowca, poruszał się pojazdem pomimo sądowego zakazu. Mieszkaniec Legnicy został zatrzymany przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Fot. PAP, zdj. ilustracyjne © PAP

Za lekceważenie zakazu mężczyzna, odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara, nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

29 marca br. około godziny 20:50 patrolujący ulicę Czarneckiego policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, powiadomili dyżurnego legnickiej komendy o zatrzymaniu do kontroli drogowej, kierującego pojazd marki volkswagen. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych 26-letniego mieszkańca Legnicy okazało się, że mężczyzna ma aktywny sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

Dalszy los mężczyzny leży w rękach sądu. Przypominamy za łamanie zakazu sądowego grożą 3 lata pozbawienia wolności.

Iwona Król-Szymajda

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.