Logo Legnica24h.pl
Reklama

Legnickie Centrum Kultury zaprasza wystawców do współtworzenia Dni Legnicy 2024

Legnickie Centrum Kultury zaprasza wszystkich wystawców do współtworzenia jednej z najpopularniejszych miejskich imprez - Dni Legnicy 2024, które odbędą się w dniach 22-23 czerwca (sobota-niedziela, godz. 15.00-22.00) w Parku Miejskim.

© Materiały prasowe / LCK

W tym roku program wydarzenia zapowiada się naprawdę gwiazdorsko - wystąpią: kilka czułości, B.R.O, Natalia Szroeder oraz Pectus (sobota), a także Grupa VOX, Margaret i T.Love (niedziela). W trakcie Dni Legnicy na mieszkańców naszego miasta czekać będą też różnorodne warsztaty, animacje i strefa cateringu.

Cena za dzień wystawienia stoiska uzależniona jest od jego wymiarów:

  • do 2m x 2m - 100 złotych brutto
  • powyżej 2m x 2m do max 3m x 3m - 150 złotych brutto
  • długość powyżej 3m do max 5m - 200 złotych brutto
  • długość powyżej 5m - 300 złotych brutto

W przypadku wystawienia stoiska na 2 dni obowiązuje rabat 10%. Przy zapotrzebowaniu na prąd oferta ustalana jest indywidualnie. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 czerwca. Na wszelkie pytania odpowiada Kinga Kruczek pod numerem telefonu 501 651 835 oraz mailowo - kinga.kruczek@lck.art.pl.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.