Logo Legnica24h.pl
Reklama

Legnicki ZUS ma nowego dyrektora

Nowym Dyrektorem Oddziału ZUS w Legnicy został Marcin Dąbrowski, który wygrał konkurs na to stanowisko. Dąbrowski w ostatnim roku pełnił obowiązki dyrektora.

© Materiały prasowe / ZUS

Marcin Dąbrowski jest wieloletnim i doświadczonym pracownikiem ZUS. Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne.

Nowy Dyrektor studiował rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i prawo gospodarcze na Uniwersytecie Wrocławskim. W latach 2013 -2017 był doktorantem wydziału nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym. Na różnych stanowiskach w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych pracuje od 16 lat.

Od wielu lat intensywnie współpracuje także z Centralą ZUS w Warszawie przy realizacji projektów o znaczeniu strategicznym dla funkcjonowania całego Zakładu. Kierownik i realizator licznych projektów w obszarze finansowym, informatycznym oraz biznesowym w ZUS. Dodatkowo zaangażowany w działalność naukową w dziedzinie nauk ekonomicznych, członek Polskiego Stowarzyszenia Ubezpieczenia Społecznego. Doświadczony praktyk w zarządzeniu.

Marcin Dąbrowski od grudnia 2018 r. był Zastępcą Dyrektora ds. Dochodów w legnickim Oddziale ZUS. Od 1 lipca 2019 r. łączył dwie funkcje, sprawując jednocześnie obowiązki Dyrektora Oddziału oraz Zastępcy ds. Dochodów.

Oddział w Legnicy terytorialnym zasięgiem działania obejmuje powiaty: bolesławiecki, głogowski, górowski, jaworski, legnicki, lubiński, lwówecki, polkowicki i złotoryjski. W skład Oddziału wchodzi pięć inspektoratów: w Bolesławcu, Głogowie, Jaworze, Lubinie, Złotoryi oraz trzy biura terenowe: w Górze, Lwówku Śląskim i Polkowicach.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.