Logo Legnica24h.pl
Reklama

Legnicki Piknik Patriotyczny 2022

Jak co roku serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania odzyskania przez Polskę niepodległości - informuje Anna Lemanowicz, kierownik Działu Komunikacji Legnickiego Centrum Kultury.

© Materiały prasowe / LCK

Legnicki Bieg Niepodległości, Piknik militarny przygotowany przez 10. Brygadę Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa oraz 11. Lubuską Dywizję Kawalerii Pancernej z Żagania, Legnicki Polonez dla Niepodległej, występy artystyczne, animacje i warsztaty dla najmłodszych, wystawy czy Raut u Piłsudskiego - to tylko niektóre z propozycji, które przygotowało LCK wspólnie z instytucjami, służbami mundurowymi, zespołami artystycznymi, legnickimi seniorami w ramach miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

"Warto podkreślić, że punktualnie o 12.00 na legnickim rynku już po raz piąty dołączymy do akcji "Niepodległa do Hymnu" wspólnie śpiewając Mazurka Dąbrowskiego" - informuje Anna Lemanowicz, kierownik Działu Komunikacji Legnickiego Centrum Kultury.

Następnie odbędzie się uroczyste ślubowanie klas mundurowych VII LO w Legnicy. Oczywiście nie zabraknie wystawców z rękodziełem i ciepłym cateringiem.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.