Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Legnicki Orszak Trzech Króli

W Legnicy już po raz szósty w sobotę (6 stycznia br.) zorganizowany będzie przez Diecezjalne Centrum Edukacyjne i kilka parafii Orszak Trzech Króli.

© mat. pras.

Po Mszy św. (godz. 13.00) celebrowanej pod przewodnictwem biskupa legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego, Orszak Trzech Króli wyruszy o godzinie 14.00 z placu przed Legnicką Katedrą, następnie przejdzie ulicami: Najświętszej Marii Panny, Zamkową, Nową, Partyzantów, Rycerską, Rynkiem, Świętego Jana, a jego rozwiązanie nastąpi w kościele św. Jana Chrzciciela przy ul. Ojców Zbigniewa i Michała 1.

Czas świątecznego przemarszu uświetnią trzy krótkie jasełkowe inscenizacje (przy kościele Mariackim, na Wzgórzu Zamkowym, w Rynku). Orszak Trzech Króli zakończy się przed godz. 16.00 wspólną modlitwą oraz śpiewem kolęd w kościele Ojców Franciszkanów.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

xsiondz
xsiondz5 stycznia o 15:58
Na czele pója tadek wacek i jarek
Lubię to! 0
alex
alex4 stycznia o 15:28
Kolejne media oddane dla kleru . Same info z kruchty
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.