Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Legnicki Bieg Niepodległości. W piątek pobiegną dla Niepodległej

W piątek (8 listopada) odbędzie się Legnicki Bieg Niepodległości. Start imprezy, w biało-czerwonej oprawie z pochodniami, o godz. 16.00 na ul. Najświętszej Marii Panny przy siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Na początek o godz. 16.00 pobiegną w różnych kategoriach wiekowych uczniowie legnickich szkół. Po nich na trasę wyjdą kijkarze, a o godz.18.00 start biegu głównego na dystansie 5,5 km. Biegaczki i biegacze będą mieli do pokonania cztery pętle o długości 1375 m.

Nasz Bieg Niepodległości od kilku lat cieszy się ogromnym powodzeniem w kraju – mówi Marek Drapikowski z legnickiego OSiRu, organizatora imprezy. – Limit biegaczy 400 osób już przed kilkoma tygodniami został wyczerpany.

Podczas uroczystego otwarcia Legnickiego Biegu Niepodległości ok. godz. 17.45 odśpiewany zostanie hymn.   

Uczestnicy tego biegu otrzymają pamiątkowe, nietuzinkowe medale. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrody pieniężne, a wszyscy biegacze smakować będą gęsinę, tradycyjną polską potrawę, serwowaną przez OSiR.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.