Logo Legnica24h.pl
Reklama

Legnicka Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej. Zgłoszenia do 14 lutego

Miejski Rzecznik Konsumentów zaprasza reprezentacje legnickich szkół ponadpodstawowych do udziału w pierwszej Legnickiej Olimpiadzie Wiedzy Konsumenckiej. Zgłoszenia trzyosobowych reprezentacji trwają do 14 lutego.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Olimpiada odbędzie się 17 marca, początek godz. 10.00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Lotniczej 26. Zostanie ona poprzedzona prelekcją dla uczniów, prowadzoną przez przedstawicieli Urzędu Konkurencji i Konsumentów z Warszawy, Europejskiego Centrum Konsumenckiego w Warszawie, Urzędu Komunikacji Elektronicznej z Wrocławia oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legnicy.

Te wydarzenia będą organizowane z okazji Legnickiego Dnia Konsumenta pod honorowym patronatem prezydenta Tadeusza Krzakowskiego oraz Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w wydarzeniu oraz olimpiadzie do 14 lutego 2020 roku pisemnie lub drogą email na adres rzecznik@legnica.eu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.