Logo Legnica24h.pl
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Legniccy taekwondocy po raz kolejny pokazali swoją moc

Czternaście medali w tym cztery złote wywalczyli zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do podczas Pucharu Polski Nowa Ruda Słupiec 2019. LKT z czterema złotymi medalami sklasyfikowany został na piątym miejscu. Wygrał Gdański Klub Taekwon-do.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W pucharze wystartowało 282 zawodników z 39 klubów.

Ponowie swój prymat w wadze średniej potwierdził Maciej Żuk. Nie zawiedli Magdalena Kisiel, Wioletta Hanisch i Monika Kowalczyk. Natomiast miłe niespodzianki sprawili Maciej Blicharski, który po raz pierwszy w karierze dotarł do finału kat. 85 kg seniorów oraz debiutująca w Pucharze Polski Klaudia Danielewska sięgając po złoty medal w walkach do 55 kg juniorów.