Logo Legnica24h.pl
Reklama

Legniccy strażacy mają nowego komendanta i jego zastępcę

Od 1 lutego br. funkcję komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy pełni mł. brygadier Wojciech Huk. Dotychczasowym komendantem był brygadier Zdzisław Sokół, który przeszedł na emeryturę.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej odbył się wczoraj (31 stycznia) uroczysty apel, podczas którego dolnośląski komendant wojewódzki PSP st. brygadier Adam Konieczny dokonał tej zmiany. Pełnienie obowiązków zastępcy komendanta PSP w Legnicy powierzył st. kapitanowi Marcinowi Swenderskiemu.

W uroczystości prowadzonej z pełnym ceremoniałem, uczestniczyli m.in.: senator Dorota Czudowska, prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski, komendanici miejscy PSP z Dolnego Śląska, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, organizacji i stowarzyszeń oraz mieszkańcy miasta.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.