Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Legniccy policjanci zabezpieczyli kilkanaście porcji narkotyków i broń pneumatyczną

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 42-letniego mieszkańca Legnicy.

Fot, KMP Legnica © KMP Legnica

Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie i wprowadzanie do obrotu środków odurzających. Podczas przeszukania jego mieszkania, funkcjonariusze zabezpieczyli kilkanaście porcji narkotyków, 3 sztuki broni pneumatycznej. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanym mężczyzną legniccy kryminalni interesowali się już od pewnego czasu. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że może być on w posiadaniu dużej ilości środków odurzających. Policjanci, żeby sprawdzić tą informację weszli do jednego z mieszkań na terenie Legnicy. Na miejscu funkcjonariusze zastali kompletnie zaskoczonego 42-letniego mężczyznę.

Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, kryminalni zabezpieczyli 12 sztuk tabletek ecstasy, kilkanaście działek marihuany i metaamfetaminy. Ponadto mężczyzna w swoim mieszkaniu miał 3 sztuki broni pneumatycznej i nabój ostry Makarov kaliber 9 mm. Jednak to nie koniec jego problemów. Po sprawdzeniu 42-latka w policyjnej bazie danych okazało się, że jest aktualnie poszukiwany do zakładu karnego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Teraz biegli ocenią, czy na ten typ broni i naboju wymagane jest zezwolenie oraz czy broń nie została przerobiona. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania i wprowadzania do obrotu środków odurzających za co grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Jagoda Ekiert

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama

Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 12

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 13

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 14

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 15
Popularne tagi
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.