Logo Legnica24h.pl
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Legniccy karatecy pokazali swoją moc na turnieju w Szczecinie

Młodzi karatecy KKS TORA wywalczyli 12 medali, w tym trzy złote, trzy srebrne i sześć brązowych, podczas XX Mikołajkowego Turnieju Karate Samuraj Cup o Puchar Prezydenta Szczecina.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Drużynowo 13 osobowa ekipa z Legnicy zajęła trzecie miejsce. W turnieju uczestniczyło 292 zawodniczek i zawodników reprezentujących kluby z województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajął: Kamikaze Szczecin, przed Samurajem Szczecin i Klubem Tora Legnica.