Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Legnica wyróżniona za świetne pomysły, kampanie, media i wydarzenia społeczne

Legnica otrzymała aż trzy wyróżnienia w 7. edycji konkursu Kryształy PR. - To niepowtarzalna okazja, by wyróżnić te inicjatywy, na których inni mogą się wzorować - mówi Sebastian Chachołek, prezes Grupy PRC Holding, organizującej konkurs.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Nasze miasto zostało docenione w kategoriach:

  • Najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych,
  • Najlepszy event społeczny - za Legnickie Spotkania Kobiet
  • Najlepsza Kampania Informacyjno Promocyjna Spółki Samorządowej - dla Legnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji za kampanię „Pij naszą wodę”.

Celem konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw jednostek samorządów terytorialnych i organów administracji państwowej jako inspiratorów kreatywnych działań i rozwiązań.

Do tegorocznej edycji konkursu zostało zgłoszonych 200 projektów z całej Polski w 6 kategoriach. Organizatorem wydarzenia są twórcy Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej. Wyróżnienia przyznano naszemu miastu podczas XV Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej w Katowicach.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.