Logo Legnica24h.pl
Reklama
Zabawki idealne na Halloween. Zaskocz dzieci w ten upiorny czas. Zabawki dla dzieci. Internetowy sklep z zabawkami
Koparka Jawor - roboty budowlane

Legnica: Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym

W dniu 25 kwietnia br. na terenie Hali Sportowej OSiR w Legnicy odbędą się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa.

Zdj. ilustracyjne, fot. policja.pl © policja.pl

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zaprasza drużyny szkolne do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych, które odbędą się 25 kwietnia br. na terenie Hali Sportowej OSiR w Legnicy przy ulicy Lotniczej.

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych, z terenu miasta i powiatu legnickiego. Uczniowie mogą w nim uczestniczyć pod warunkiem posiadania: karty rowerowej, legitymacji szkolnej, pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w Turnieju zaświadczenie lekarskie lub oświadczenie rodziców (opiekunów) o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w Turnieju.

Celem Turnieju jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej poprzez:

· Popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

· Kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu.

· Popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

· Popularyzowanie roweru, jako środka transportu, a także rekreacji i sportu.

· Inspirowanie uczniów i nauczycieli do pracy u podstaw na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą do chętnych, którzy wyrażają wole brania udziału w Turnieju o zorganizowanie eliminacji szkolnej i wytypowaniu drużyn reprezentującą daną szkołę.

Szkoła Podstawowa:

Czteroosobowa drużyna w tym dwie dziewczynki oraz dwóch chłopców.

Szkoła Gimnazjalna:

Trzyosobowa drużyna

Zgłoszenie (imię, nazwisko, data urodzenia zawodników, nr karty rowerowej) wraz z opiekunem (imię, nazwisko, nr telefonu) i protokołem z przeprowadzonych eliminacji wewnątrz szkolnych należy dostarczyć pocztą, e-mail lub faxem do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji  w Legnicy w nieprzekraczalnym terminie do 15 kwietnia 2017  roku na adres:

Odpowiedzialną za organizowanie Turnieju z ramienia Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy jest sierż. sztab. Jagoda Ekiert telefon 076/8761839, fax.076/8761835 e-mail: jagoda.ekiert@legnica.wr.policja.gov.pl

Regulamin i szczegóły Turnieju znajdziesz TUTAJ.  

sierż. szt. Jagoda Ekiert                                                        

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.