Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Legnica: Prawdziwy wnuczek ukradł babci pieniądze

Legniccy policjanci zostali wezwani do kradzieży z włamaniem na terenie Legnicy. Z domu jednej z mieszkanek miejscowości zniknęły pieniądze.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci szybko ustalili, że włamywaczem, który dokonał kradzieży jest wnuk poszkodowanej kobiety. 26-latkowi grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Legniccy policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań na terenie Legnicy, gdzie ustalili, że ktoś włamał się przez okno pod nieobecność 70-latki w mieszkaniu i skradł jej część pieniędzy z portfela. Funkcjonariusze szybko ustalili, że włamywaczem do mieszkania pokrzywdzonej kobiety może być jej wnuczek, dlatego też szybko udali się do 26-latka, aby potwierdzić te przypuszczenia.

Pod ustalonym adresem zastano pijanego mężczyznę, przy którym ujawniono wcześniej skradzione pieniądze. Nieuczciwy wnuczek czekając, aż babcia wyjdzie do kościoła włamał się przez okno do jej pokoju. Następnie z jej portfela ukradł pieniądze w wysokości 220 zł.

Funkcjonariusze zatrzymali 26-latka i umieścili go w policyjnym areszcie. Mężczyzna został przesłuchany, gdzie przyznał się do przedstawionego mu zarzutu kradzieży z włamaniem za które grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Jagoda Ekiert 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.