Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

LBO 2020. Zagospodarowanie podwórza na Kartuzach

Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej ogłosił przetarg na zagospodarowanie podwórza u zbiegu ulic: Daszyńskiego, Kartuskiej, Kazimierza Wielkiego i Czarnieckiego. Zadanie „Razem łatwiej” zostanie zrealizowane w ramach tegorocznej edycji LBO.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Termin składania ofert do 16 września. Zakres inwestycji obejmuje m.in.: budowę drogi wewnętrznej z kostki betonowej wraz z wjazdem z kostki kamiennej, montaż elementów małej architektury, lamp solarnych, montaż progów zwalniających.

Inwestycja będzie kolejnym etapem rewitalizacji tego podwórza na legnickich Kartuzach. W poprzednich latach, także w ramach LBO, powstał piękny plac zabaw wraz z terenem rekreacyjnym. W krótkim czasie zamienił się on w oazę zieleni z drzewami, krzewami i trawnikami. Ustawiono ławki, stoły do gier, kosze na śmieci, stojak na rowery. Centralnym punktem jest oczywiście plac zabaw m.in. z huśtawkami, wieżami, karuzelą i zestawami sprawnościowymi.

W kolejnej edycji LBO powstała siłownia z urządzeniami typu narciarz, steper, orbitek, wyciąg czy wahadło. A także ławki, zarówno do ćwiczeń, jak i odpoczynku, mała architektura i zieleń.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.