Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

LBO 2017. Sportowo i rekreacyjnie na Artyleryjskiej

U zbiegu ulic Artyleryjskiej i Piechoty powstał nowoczesny kompleks sportowo–rekreacyjny. Inwestycja została zrealizowana w ramach tegorocznej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego.

Fot. UM Legnica /materiał prasowy © UM Legnica /materiał prasowy

Nowy kompleks powstał po zmodernizowaniu i rozbudowie starego obiektu sportowego. Zamontowane zostały tutaj urządzenia do zabawy dla dzieci: wieża, huśtawki, karuzela. A także siłownia pod chmurką z pylonem, biegaczem, orbitkiem i wahadłem oraz ławki i stojak na rowery. Zbudowano też podjazd dla osób niepełnosprawnych i matek z wózkami. Prace wykonała firma Weran. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.