Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

LBO 2017. Przebudowa chodnika przy ul. Gwiezdnej

Firma Fortom z Kunic wygrała przetarg na przebudowę chodnika przy ul. Gwiezdnej od nr 1 do 35. Termin zakończenia prac przewidziany w drugiej połowie sierpnia.

Fot. UM Legnica © UM Legnica

Prace będą polegały na rozbiórce istniejącej nawierzchni chodnika z betonowych płytek i obrzeży oraz ułożeniu nowej nawierzchni z kostki brukowej betonowej wraz z dojściami, ułożeniu nowych obrzeży, montażu słupków blokujących oraz regulacji włazów i studzienek kanalizacyjnych.

W ubiegłorocznym głosowani legniczanie wybrali 11 projektów, które zostaną zrealizowane w tym roku. Przetargi na wybór pozostałych wykonawców zostaną ogłoszone niebawem.

 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

anonim
anonim5 lipca 2017 o 11:22
Witam,
czy przejście dla pieszych na wysokości apteki zostanie zabezpieczone słupkami? kierowcy robią sobie z tego miejsca parking i momentami trzeba wyjść bezpośrednio na ulice, żeby sprawdzić czy nic nie jedzie i czy można bezpiecznie przeprowadzić dzieci. Niestety Straż miejska jak i policja nic sobie nie robią ze zgłoszeń.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama

Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 12

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 13

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 14

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 15
Popularne tagi
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.