Logo Legnica24h.pl
Reklama
PWSZ im. Witelona w Legnicy
SWWS
Koparka Jawor - roboty budowlane

Lato z GOKiS Kunice pełne atrakcji dla najmłodszych

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu z zachowaniem wszelkich środków ostrożności zapewnia dzieciom z terenu gminy atrakcyjne wakacje. Zorganizowany wypoczynek potrwa do 24 lipca.

© Materiały prasowe / GOKiS Kunice

Pierwszy dzień jest momentem na integrację i dobrą bezpieczną zabawę. W tym roku na salę ośrodka kultury wkroczyła kuchnia molekularna oraz zabawa w mieszanie kolorów. Pan Rafał Łęcki z centrum edukacyjnego „Zielona Mysz" przeprowadził wspólnie z uczestnikami warsztaty optyczne. Gra kolorów, mieszanie barw podstawowych była świetną edukacją. Przyroda odkryła swe tajemnice, gdy młodzi kucharze stworzyli własne Gumisie. Smakowały wybornie.

Edukacja, rozrywka i trochę sportu, to kolejne dni z GOKiS-em Kunice. Wtorkowy wyjazd to seans filmowy w  kinie Helios. Wszystkie dzieci kibicowały tytułowemu  Sonikowi, aby był bezpieczny i znalazł swój prawdziwy dom. Zwiedzanie zespołu klasztornego w Lubiążu  to poszukiwanie elementów baroku w tym cudownym zabytku. Dzieci zobaczyły salę książęcą, odnalazły barokową iluzję i sprawdziły na żywo powiedzenie, że „każdy święty ma swoje wykręty", patrząc na pozycje ciała aniołków zdobiących salę. Jaworzyna Śląska była nie lada atrakcją szczególnie dla fanów wielkich maszyn. Wiekowe lokomotywy, parowozy spalinowe, przejazd kolejką i wreszcie budowanie własnych makiet wypełniły kolejny dzień uczestników wypoczynku. Wizyta w Parku Wrocławskim w Lubinie to doświadczenie obcowania z przyrodą, karmienie młodych zwierząt oraz zabawa na kręgielni.

Dzieci z niecierpliwością czekają już na kolejne atrakcje.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.